Bundesliga LİG - 2017/2018 Sezonu Maç Tahmin ve Yorumları

Konusu 'Almanya Ligli iddaa tahminleri / İletişim ve Yorum' forumundadır ve cyhn1984 tarafından Ağustos 10, 2017 başlatılmıştır.

1. cyhn1984

cyhn1984 New Member BT Üyesi

1,667
    0
    0
  2. S.Nash

S.Nash Süper Moderatör

2,127
    4
    38
    Cevap: Bundesliga LİG - 2017/2018 Sezonu Maç Tahmin ve Yorumları

Bayern Münih – Bayer Leverkusen Maçı İddaa Tahmini (18.08.2017)

Bundesliga’da sezonun ilk maçında son şampiyon Bayern Münih, sahasında Bayer Leverkusen’i konuk edecek. Bayern Münih hazırlık maçlarında pek de istenen görüntüyü verememişti ancak ben lige kötü başlamayacaklarına inanıyorum. Leverkusen’i Almanya Kupası’nda izledik ve açıkçası bana çok ümit vermediler Onlar adına da kolay bir maç olmayacak ve bu kadro yapısı ve oyunla, Bayern Münih deplasmanından puan ya da puanlarla ayrılmaları sürpriz olur. Benim tercihim farklı Bayern galibiyeti…

TAHMİN : İLK YARI 0,5 ÜST

İLK YARI 1

MAÇ SONUCU 2,5 ÜST

3. cyhn1984

cyhn1984 New Member BT Üyesi

1,667
    0
    0

4. S.Nash

S.Nash Süper Moderatör

2,127
    4
    38

Wolfsburg – Borussia Dortmund Maçı İdda Tamini (19.08.2017)

Sezonu büyük umutlarla başlayan Borussia Dortmund, deplasmanda Wolfsburg ile karşı karşıya gelecek. Wolfsburg Rodriguez ve Gustavo’yu kaybetti transfer döneminde. Bazı takviyeler yaptılar ancak çok da büyük bir oyuncuyu kadroya kattıklarını söylemek zor. Camacho, Brooks ve William en dikkat çeken isimler ancak bu isimlerden Brooks da sakatlığı nedeniyle 3 ay forma giyemeyecek. Borussia Dortmund elindeki kadro ile Wolfsburg’un çok önünde.

TAHMİN : 2

5. S.Nash

S.Nash Süper Moderatör

2,127
    4
    38

Freiburg – Frankfurt Maçı İddaa Tahmini (20.08.2017)

Geniş bir kadro kuran ve fena sayılmayacak bir hazırlık dönemi geçiren Frankfurt ilk hafta Freiburg’a konuk oluyor. Freiburg geçen seneki başarılı performansıyla Avrupa bileti almayı başarmış ancak Domzale’ye 0-1&2-0lık skorlara elenmekten kurtulamamıştı. Açıkçası o elenmeleri sürprizdi ancak kötü sinyal verdiler.Geçen seneki kadar etkili olmalarını beklemiyorum. Frankfurt özellikle orta sahada çok alternatifli bir kadroya sahip oldu bu sene.

TAHMİN : 1X ÇİFTE ŞANS

Mönchengladbach – Köln Maçı İddaa Tahmini (20.08.2017)

Bundesliga’da haftanın kapanış mücadelesinde Gladbach ile Köln karşı karşıya geliyor. Gladbach bu sene Avrupa kupalarından tamamen uzakta ve tüm enerjisini lige verecek. Üst sıralar oynamasını beklediğim takımlardan biri onlar.Raffael,Bobadilla,Drmic,Traore,Kramer gibi fark yaratabilecek isimlere sahipler.Hazırlık döneminde hücumda iyi ancak savunmada sıkıntılı görüntüler verdiler.Kupanın ilk turunda da zayıf rakipleri karşısında gol yediler.Köln geçen seneki kadrosundan Modeste’yi Çin Ligi’ne iyi bir paraya sattı ve yerine takviyeler yaptı. Bu sene geçen seneki kadar inatçı olabilirler mi merakla bekliyorum. İlk hafta aç bir takıma karşı mücadele edecekler ve Gladbach lige kendini hatırlatmak istiyor.

TAHMİN : 1X ÇİFTE ŞANS

6. S.Nash

S.Nash Süper Moderatör

2,127
    4
    38

FC Koln - Hamburger SV
    25.08.2017 21:30

Koln bundesliganın köklü takımlarından ve belli bir süre 2. ligde yer aldıktan sonra tekrar 1. lige döndüler ve kalıcı olmayıda başardılar.Takım oyununu oldukça iyi oynuyorlar.Hem savunmada hemde orta sahada oldukça iyi pozisyon bilgisine sahipler.
    Hamburg ise son yıllarda çok büyük bir çöküş içerisnde.son yıllarda kümede kalmayı hep play-out ta başarabildi ve bu yılda işleri oldukça zor.Ev sahibi ekip bu maçta kazanmaya yakın taraf olsada ligin ilk haftaları olduğundan riske etmemek adına beraberlik tercihinide bir köşede bulundurmalıyız.

Tahmin : Köln kaybetmez.

7. S.Nash

S.Nash Süper Moderatör

2,127
    4
    38

Hamburger SV - RB Leipzig
    08.09.2017 21:30

Günün en zorlu maçlarından birtanesi.Hamburg uzun zaman sonra sezona 2 de 2 gibi iyi bir başlangıç yaptı.Ben onların bu sezonda oldukça zorlanacağını düşünmüştüm.Çünkü geçtiğimiz 3-4 yıldır play-out sayesınde ligde kalmayı başarabilmişti.Geçtiğimiz sezonun süpriz takımı ve beşiktasın şampiyonlar ligindeki ekibi leipzig ise kadrosunu korumasının yanında yaptığı takviyelerle yine ligde ve avrupada başarılı sonuçlara odaklandı.Red bull sponsorluğu takımı oldukça farklı bir ere taşıdı ve geçtiğimiz yıl gelen başarının ardından bu yılda üstlerine koyacaklarıı düşnüüyorum.Hafta içerisnde şampiyonlar ligi maçları var ve bu müsabakada biraz rolantide oynayabilirler.Bu yüzden beraberlik ihtimalininde oldukça yüksek olarak gördüğüm maçta leipzig in bu deplasmnadan puanla dönebileceğini düşünüyorum.

Tahmin: Leipzig yenilmez.

Eki Görüntüle 2382

8. S.Nash

S.Nash Süper Moderatör

2,127
    4
    38
  9. S.Nash

S.Nash Süper Moderatör

2,127
    4
    38

Bayern - Mainz

Bayern geçen hafta süpriz bir yenilgi aldı deplsmanda.Ancelotti döneminde bunu sıklıkla görüyoruz.Fakat hafta içi şampiyonlar liginde 3-0 lık net bir başlangıç yaparak kendilerine geldiler.Bu sezonda ligi domine edeceklerini düşünüyorum.Mainz zayıf kadrosu ile bayern önünde bir direnç gösteremez. Bayern rahat kazanır.

Tahmin : Bayern Handikaplı Kazanır.

Eki Görüntüle 2415

RB Leipzig - Monchengladbach
    16.09.2017 19:30

Leipzig hafta içerisnde ilk şampiyonlar ligi maçında sahasından beraberlikle ayrıldı.Monaco karşsında iyi bir oyun ortaya koydular.takım olarak oldukça iyi durumdalar.Monchenglandbach ise sakalıklarla ugrasıyor.Yeni sezon öncesinde takım bir türlü ideal 11 ile sahaya çıkamıyor.Karşılarında oldukça oturmus bir takım var ve işleri çok zor.

Tahmin :Leipzig kazanır

Eki Görüntüle 2416

10. S.Nash

S.Nash Süper Moderatör

2,127
    4
    38

Bayern - Wolfsburg
    22.09.2017 21:30

Bayern yavaş yavaş ritim yakalmışa benziyor.Hem şampiyonlar ligi hemde ligde farklı kazanmaya başladılar.Şimdide sırada son dönemin düşüşte olan takımı wolfsburg var.Son yıllarda sıradan bir ekip haline geldiler.Kadroları vasat ın biraz üzerinde fakat bu bundesliga için şu anda yeterli değil.ligde ilk 6-7 takım arasında olmaları oldukça zor gözüküyor.Bu maçtada süpriz yapmaları imkansız desej yeridir.Ev sahibi ekip rahat kazanır.

Tahmin : Bayern handikaplı kazanır.

Eki Görüntüle 2446

11. S.Nash

S.Nash Süper Moderatör

2,127
    4
    38

Sayfayı Paylaş