5 Aralık Salı Şampiyonlar Ligi

Konusu 'Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi İletişim / id' forumundadır ve BlackJack tarafından Ara 5, 2017 başlatılmıştır.

1. BlackJack

BlackJack Süper Site Admin

6,581
    16
    38
    Bu akşam 22:45'de başlayacak olan Şampiyonlar Ligi maçlarından 4 tane seçtim.

Bayern Munich - Paris Saint Germain

İki güçlü takım. Psg performans olarak daha yüksek ancak Bayern ev sahibi. 2 takımda bir üst turu garantilemiş durumda. Mücadele, grup liderliği için olacak. Benim tahminim PSG yenilmez.

Chelsea - Atletico Madrid

Atletico bu sezon iyi bir sınav vermiyor. Chelsea üst turu garantiledi ama Atletico için çok önemli bir maç. Tüm kozlarını ortaya koyacaktır. Tahminim Atletico'nun gücü Chelsea'yi devirmeye yetmeyecek. Chelsea yenilmez.

Roma - Qarabag FK

Karabağ'ın bir üst tur için şansı yok ama Roma için olmassa olmaz bir 3 puan.. Fazla söze gerek yok. Tahmin 1

Barcelona - Sporting CP

Bu maç Juventus için çok önemli. Sporting'in yenilmesi Juventus'un yenmesi sıralamayı değiştirecek. Barceolna üst turu garantiledi. Sporting bu maçta puan kaybetmemeli, yoksa Juventus'un kazanması durumunda üst tur şansını kaybedecek. Tahim vermek oldukça zor ama Barcelona devinin de kendi evinde hainlik yaptığı görülmemiştir. Ben Sporting'in kazanamayacağını düşünüyorum.

Herkese bol şanslar

Sayfayı Paylaş