tahmin 15 Eylül İzmir At Yarışı Tahminleri

Konusu 'Günlük At Yarışı Tahminleri' forumundadır ve Jumanji tarafından Eyl 15, 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Jumanji

Jumanji New Member BT Üyesi

115
    0
    0
    1).AYAK: Birbirlerine yakın olan form durumlarına ve sabah işlşerindeki görünümlerine göre sizlere ilk ayakta öncelikle RAMAZANEFENDİ, GOLIATH,PEKİN GOLD öneriyorum. İlk yarışında da sizlere ısrarla önerdiğim ancak çimde daha iyi koşacağına inandığım BEYHACI kuponlarımızda ayrımsız olarak bulunmalıdır.

2).AYAK:
    Yine tatlı sert bir mücadele izleyeceğiz bu ayakta ilk planda DUYGUABLA, FLAME GRIL yazılmalı sonrasında bana göre NURSENA,NIGELLA ikilisi ile şans aranmalıdır.

3).AYAK:
    Arap atlarının buradaki çetin mücadelesinde sizlere öncelikle KAŞİF,TANAÇAN,BARİYER öneriyor daha sonrasında ise FETHİYE,GÖRKEMBEY ve DAYI DAYI yazmanızı tavsiye ediyorum.

4).AYAK: Bana göre buradaki rakiplerden daha iyi durumdaki formda safkan OĞLUM EMİR yarış içinde bir aksilik olmaz ise kazanmaya çok yakındır Banko.

5).AYAK: Artık kazanacak duruma geldiklerine inandığım iki safkan ile burayı geçeceğimize inanıyorum WAIT FOR IT, DEKMAN bana göçre buraya yeterlidir.

6).AYAK: Bir önceki yarışın tekrarı niteliğinde bir mücadele izleyeceğiz bu ayakta öncelikle İÇİL sonrasında gayet iyi durumdaki BAYKETENCİ ayrımsız olarak değerlendirilmelidir.

TAHMİNLER:1,3,7,11 / 6,2,3,1 / 1,2,8,6,4,3 / 3 / 5,6 / 5,7…

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş